Ухаалаг цахим сургалтын мэдээ, мэдээлэл

СЭЗИС-ийн ухаалаг цахим сургалтын талаарх мэдээ мэдээллүүд
List of discussions. Showing 17 of 17 discussions
  Хэлэлцүүлэг Бичлэг эхлүүлсэн Хариултууд Хамгийн сүүлчийн бичлэг Created  
Санхүү Эдийн Засгийн Их сургууль 95 жил
ЭНХБАЯР Отгонбаяр-н зураг
ЭНХБАЯР Отгонбаяр
0 Tue, 20 Aug 2019, 11:58 AM
#ACCAaccredited СЭЗИС НББ-ийн хөгжлийг тодорхойлж байна...
ЭНХБАЯР Отгонбаяр-н зураг
ЭНХБАЯР Отгонбаяр
0 Tue, 20 Aug 2019, 11:33 AM
АРГА ХЭМЖЭЭНИЙ ОНЦЛОГ
ЭНХБАЯР Отгонбаяр-н зураг
ЭНХБАЯР Отгонбаяр
0 Wed, 19 Jun 2019, 2:20 PM
AGENDA
ЭНХБАЯР Отгонбаяр-н зураг
ЭНХБАЯР Отгонбаяр
0 Wed, 19 Jun 2019, 12:34 PM
СЭЗИС Ухаалаг Цахим Сургалт: Цахим сургалтанд хамрагдах давуу тал
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Fri, 9 Feb 2018, 9:58 AM
БОЛОВСРОЛЫН ТОГТОЛЦООГОО ДЭЛХИЙГЭЭС УРЬТАЖ ШИНЭЧЛЭХ УЧИРТАЙ
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Thu, 26 Oct 2017, 9:45 AM
НИЙГМИЙН ХАРИУЦЛАГА ШИНЭ БОЛОМЖ ДАГУУЛДАГ
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Thu, 26 Oct 2017, 9:35 AM
СЭЗИС-ийн Экономиксийн тэнхимийн ахлах багш Д.Түвшинжаргалын оролцсон DeFacto нэвтрүүлгийн дугаар
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Thu, 12 Oct 2017, 3:08 PM
Хичээлийн шинэ жилийн баярын мэнд хүргэе.
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Fri, 1 Sep 2017, 10:23 AM
Д.БАТЖАРГАЛ: СУРГУУЛИУД АМЬДРАЛ, БИЗНЕСТ ОЙР, ЧАНАРТАЙ БОЛОВСРОЛ ОЛГОХ ХЭРЭГТЭЙ
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Fri, 1 Sep 2017, 10:20 AM
Бакалаврын зэрэг олгох ЦАХИМ УХААЛАГ эчнээ сургалт
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Tue, 29 Aug 2017, 4:01 PM
Бакалаврын зэрэг олгох цахим ухаалаг олон улсын хөтөлбөр
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Fri, 24 Mar 2017, 9:59 AM
"БИ ХЭРХЭН АЖИЛЛАДАГ ВЭ?" - СЭЗИС-ийн Удирдах зөвлөлийн дарга Р.АМАРЖАРГАЛ
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Thu, 23 Mar 2017, 4:24 PM
ОУВС-ийн "Standby Credit Facility" хөтөлбөрт хамрагдах нь илүү оновчтой
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Fri, 10 Feb 2017, 12:19 PM
Олон улсын төв байгуулах санамж бичигт гарын үсэг зурав.
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Wed, 1 Feb 2017, 2:39 PM
СЭЗИС-ийн АССА буюу “Олон улсын мэргэшсэн нягтлан бодогч”-ийн зэрэг олгох хөтөлбөр
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Mon, 30 Jan 2017, 2:17 PM
“Бүтээлч байдал, түүнийг хэрхэн хөгжүүлэх” сэдэвт онлайн семинар амжилттай болж өнгөрлөө
Батсүх Сундуйжав-н зураг
Батсүх Сундуйжав
0 Fri, 13 Jan 2017, 3:51 PM